ZÁZNAM Z JEDINEČNÉHO

POWER DAYS ONLINE 2020

Najväčšíeho reštartu Slovákov a Čechov!

Ťažké obdobie potrebuje silné myšlienky. PETER KRIŠTOFOVIČ posúva hranice Tvojich možností.
Tvoja možnosť zlepšiť svoj život je TU a TERAZ.

Už 650 000 ľudí spoznalo transformačnú silu POWER DAYS

POWER DAYS ONLINE Ťa budú sprevádzať

Biznis kouč

Peter Krištofovič

„Po dvadsiatich rokoch úspešného budovania firiem v štyroch krajinách Európy, som hľadal novú výzvu v podnikaní. Hľadal som činnosť, ktorá bude spĺňať štyri kritériá, presne podľa japonskej myšlienky Ikigai.

Ikigai pre mňa znamenalo nájdenie zmyslu v ďalšom kariérnom raste. Vďaka projektu našej podnikateľskej akadémie robím činnosť ktorá má baví, činnosť v ktorej som dobrý, činnosť ktorú svet potrebuje a činnosť ktorá verím, bude prinášať v budúcnosti zisk. Vždy som robil veci tak, aby som bol v nich jeden z najlepších a preto som si vybral pre spoluprácu nemeckú školiteľskú firmu Jürgen Höller Academy.

Mojou víziou je preškoliť 100.000 ľudí v najbližších desiatich rokoch a odovzdať im idei a stratégie, ktoré im pomôžu v pracovnom aj súkromnom živote. Každý človek má naviac, no život nie je fér. Nedal každému rovnakú štartovaciu pozíciu. A tak tí, čo sa chcú zlepšovať môžu využiť moje skúsenosti a posunúť sa rýchlejšie k svojim cieľom.“

1996
Založil najväčšiu slovenskú poradenskú spoločnosť Allfinanz Holding (neskôr Salve Group, a.s.).
2003
S Pavlom Krúpom zakladá Salve Investments a Arca Capital. Arca Capital dnes spravuje aktíva vo výške 2 miliardy EUR.
2006
Obrat Petrovych firiem za rok prekonal hranicu miliardy Slovenských korún. Bod zlomu!
2008
Petrova firma Fincop vyhlásená ako Broker roka v Rumunsku.
2012
Zápis do Guinnessovej knihy rekordov, kde pod hlavičkou Salve Club v Rumunsku pripravili najväčší šalát na svete, ktorý potom rozniesli do detských domovov.
2015
Plní si svoj celoživotný sen: Zakladá PK Academy - projekt pre vzdelávanie ľudí.
2020
Peter spoluvlastní viac ako 50 firiem v 4 krajinách Európy.
Predošlé
Ďalšie

Tomáš MasaryK

Obchodník, športovec a motivátor. Druhýkrát sa doslova a do písmena narodil v roku 2001 po ťažkej autonehode, ktorú by štatisticky nemalo prežiť 99 % ľudí a lekári ho v danom čase dokonca aj vyhlásili za mŕtveho.

Po všetkom, čo zažil, zostáva nenapraviteľným optimistom, snaží sa byť sebestačným a každým dňom presviedča seba aj ostatných, že fyzické obmedzenia neexistujú, iba tie, ktoré máme v hlave. Aj preto sa snaží on sám ako motivátor a spíker pomáhať ľuďom s podobným osudom ako on sám. Jeho prednášky už absolvovalo niekoľko tisíc študentov aj podnikateľov.

ROBERT KRAUSE

Štúdiu psychológie sa začal venovať pred viac než 10 rokmi. Počas vysokej školy napísal dve knihy a niekoľko vedeckých článkov. Pracoval ako dobrovoľník na detskej onkológii a taktiež s telesne a mentálne postihnutými deťmi. V roku 2015 bol vybraný medzi TOP 5 podnikateľov zo Slovenska, ktorí popri štúdiu podnikajú a to ako jediný zástupca z oblasti vzdelávania. Vyškolil niekoľko tisíc ľudí z 18 národností.

Napriek mnohým pracovným úspechom je však Robert najmä človekom pre ktorého je dôležitá rodina, zdravie, šport, rozvoj a vzťahy. Je šťastne ženatý a je otcom dvoch krásnych dcér. Tvrdí, že úspech ho neurobil šťastným, ale šťastie ho urobilo úspešným.

MOHLI STE

NÁS VIDIEŤ

Pridaj sa aj ty k vlne povzbudenia,
ktorá zmení kurz oboch krajín k lepšiemu

Záznam z POWER DAYS Online spája konkrétne postupy, inšpiráciu a skvelú zábavu. Seminár, ktorý odcenili tí, ktorí berú život do svojich vlastných rúk a veria myšlienke „Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy!”

ZÁZNAM
POWER DAYS
ONLINE

Balíček obsahuje:

– POWER DAYS online záznam

297 €

– Vzdelávacia brožúra

50 €

Hodnota balíčka 347 €
Tvoja cena 29,70 €

POWER DAYS
ONLINE
RESTART UP

Balíček obsahuje:

– POWER DAYS online záznam

297 €

– Vzdelávacia brožúra

50 €

– To najlepšie z POWER DAYS
   (mp3)

29,99 €

– Audiokniha POWER BOOK 

14,99 €

– Ebook POWER BOOK

9,99 €

– Autosugescie, 12 jedinečných
   nahrávok na preprogramovanie
   svojho podvedomia

120 €

– POWER UP záznam

247 €

Hodnota balíčka 768,97 €
Tvoja cena 49,90 €

Tvoja cesta zo škrečkovho kolesa

Dozvieš sa, ako byť úspešný v živote, podnikaní alebo kariére, bez ohľadu na vonkajšie faktory a  tak dosiahnuť svoju finančnú slobodu.

Vytunuj svoj výkon

Na POWER DAYS si vytvoríš nové návyky, ktoré Ti prinesú viac sily, energie a radosti z Tvojej profesie.

Staň sa osobnosťou

Množstvo ľudí by sa chcelo stať veľkou osobnosťou, ale nie je ochotných pre to nič urobiť. Na POWER DAYS sa naučíš, ako získať viac sebavedomia a ako sa stať silnou osobnosťou. Prekonáš všetky obavy!

Buduj silné vzťahy

Sám môžeš dosiahnuť veľa, no s pomocou iných sa ti otvárajú nekonečné možnosti. Spoznaj hlbšie seba a svojho partnera a zisti, ako dosahovať ciele rýchlejšie.

FAQ

Často kladené otázky

Vstupenka je elektronická. Po registrácii alebo uhradení ceny vstupenky sa automaticky stávaš platným účastníkom seminára.

Svoj lístok môžeš presunúť na ďalší termín konania seminára POWER DAYS po dohode s mojim tímom alebo darovať svoju vstupenku kolegovi, známemu alebo priateľovi. V takomto prípade nás, prosím, kontaktuj na podpora@jurgenholler.sk.